Masz pytania? Porozmawiajmy: 33 818 22 33

Obowiązki:

– zapewnienie prawidłowej obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych,
– czynny udział w pracach remontowych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
– dbałość o właściwe parametry naszych produktów,
– usprawnianie procesu produkcyjnego,
– dokonywanie zapisów w książkach awarii,
– bieżącą kontrolę stanu technicznego urządzeń w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy linii produkcyjnych,
– diagnozowanie uszkodzeń i naprawa maszyn,
– udział w przeglądach okresowych,
– aktywne współdziałanie w zakresie optymalizacji procesu napraw.

Wymagania:

– wykształcenie kierunkowe: technik/inż. elektryk / automatyk,
– zdolności manualne,
– uprawnienia elektryczne do 1kV,
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane.

Oferujemy:

– bardzo dobre wynagrodzenie
– współpracę z profesjonalnym zespołem fachowców

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Załącz swoje CV

*Pola obowiązkowe