Masz pytania? Porozmawiajmy: 33 818 22 33

Obowiązki:

– diagnostyka i naprawa urządzeń  (falowniki, sterowniki PLC, karty elektroniczne),
– diagnostyka i naprawa maszyn przemysłowych,
– utrzymanie stanów magazynowych elementów wykorzystywanych do naprawy,
– projektowanie i modernizacja układów sterowania,

Wymagania:

– wykształcenie kierunkowe: technik/inż. elektryk / elektronik / informatyk /automatyk,
– uprawnienia elektryczne do 1kV,
– bardzo dobra znajomość elektroniki,
– umiejętność analitycznego myślenia, diagnozowania i naprawy układów elektronicznych,
– umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych (miernik, oscyloskop),
– umiejętność lutowania (przewlekane, powierzchniowe),
– umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczną,
– zdolności manualne,
– prawo jazdy kat. B,
– język angielski (poziom komunikatywny),

Dodatkowe atuty:

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
– umiejętność programowania mikrokontrolerów,
– umiejętność projektowania i wytwarzania płytek elektronicznych,
– wiedza z zakresu hydrauliki i pneumatyki,
– wiedza z zakresu sterowania silnikami elektrycznymi,
– znajomość dodatkowego języka (niemiecki, hiszpański, włoski, francuski),

Oferujemy:

– bardzo dobre wynagrodzenie,
– profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy,
– możliwość ciągłego rozwoju,
– współpracę z profesjonalnym zespołem fachowców,
– pakiety świadczeń dodatkowych (MultiSport, opieka medyczna).

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje CV. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Załącz swoje CV

*Pola obowiązkowe